Kodėl verta rinktis dujinį šildymą?

Kodėl verta rinktis dujinį šildymą?

Artėjant šildymo sezonui, dažnas mūsų šalies gyventojas ima galvoti, kaip šaltuoju metų sezonu išlaikyti namus šiltus ir jaukius, neskiriant tam per daug laiko ir finansų. Šiuolaikinis gyvenimo tempas yra daug intensyvesnis lyginant su mūsų senelių ar net tėvų jaunystės laikais. Dažnas dabartinis Lietuvos gyventojas ne tik eina į darbą, bet ir turi daug galimybių išnaudoti savo laisvalaikį tobulėjant, siekiant naujų žinių ir pan. Rūpinimasis buitimi – namų šildymu ir jo priežiūra, reikalauja nemažai laiko ir pastangų. Todėl standartiniai šildymo būdai, kaip pvz. kietu kuru, yra nepriimtini žmonėms, kurie nesiekia „vergauti“ savo namams ir buičiai. Ypač tai pastebima tarp jaunų šeimų, kurios ruošiasi turėti savo namus. Šiame straipsnyje aptarsime, kokie yra dujinio šidymo privalumai ir trūkumai.

Šildant namus kieto kuro katilais reikia nusiteikti, jog tai pareikalus iš jūsų gana nemažai priežiūros. Kieto kuro katilą reikia nuolat valyti nuo susidariusių suodžių ir pelenų. Be to, reikės pasirūpinti, kad ir kaminas būtų reguliariai valomas. Tačiau, jei nusprendžiama rinktis dujinį šildymą, galima būti garantuotiems, kad šio įrenginio priežiūra nepareikalaus pernelyg didelio dėmesio, taigi, tikrai galėsite sutaupyti laiko.

Aukštas naudingumo koeficientas yra vienas iš didžiausių dujinio šildymo privalumų, kuriuos įvardija dujinių katilų pardavėjai. Be to, šiuolaikiniai dujiniai katilai vertinami ir dėl paprasto veikimo principo bei saugumo. O tai yra labai svarbu kiekvienam, kuris galvoja apie tokio šildymo įrengimą savo namuose. Jeigu lygintume dujinio katilo ir kieto kuro katilo saugumą, ir priežiūros ypatumus – vienareikšmiškai laimėtų dujinis šildyma

DUJINĖS KATILINĖS ĮRENGIMAS

Daugumai žmonių, nusprendusių rinktis dujinį šildymą, kelia nepagrįstą baimę katilinės įrengimas. Taip pat, dažnai atbaido nuo minties įsirengti dujinį šildymą – griežti reikalavimai dujinio šildymo įrengimui. Daugumai tokios katilinės įrengimas name, atrodo sudėtingas ir varginantis procesas, nes norint įsirengti dujinį šildymą reikia turėti tinkamą tam patalpą, parengti dujinio šildymo įrengimo projektą, tinkamai sumontuoti visą įrangą. Vien tik visų reikalingų leidimų, matavimų, projektavimo darbų atlikimas užima nemažai laiko, nes viskas turi atitikti reikalavimus. Visa tai užima ir labai daug laiko, todėl daugelis tai įvardija kaip vieną esminių trūkumų. Tačiau pasirinkus tinkamus specialistus, kurie specializuojasi tokio tipo šildymo įrengime, neturėsite rūpesčių įsirengiant dujinę katilinę. Mūsų specialistai pasirūpins tiek reikalinga dokumentacija, projektais, tiek dujinio katilo montavimu, dujinio katilo pajungimu ir kitais darbais.

DUJINIŲ KATILŲ MONTAVIMAS

Nors gali atrodyti, kad dujinio šildymo kaina bus pernelyg didelė, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Svarbiausia – pasirinkti pakankamai efektyvų dujinį katilą, kuris galėtų garantuoti, kad namų šildymas nebus pernelyg brangus. Katilo montavimas nėra toks sudėtingas procesas, kaip daugelis įsivaizduoja. Mūsų specialistai gali patarti, padėti išrinkti ir sumontuoti dujinį katilą pagal jūsų poreikius už optimalią kainą.

Dujinių katilų asortimentas šiuo metu yra tikrai labai platus, todėl nesvarbu, kokius reikalavimus keliate šiems šildymo įrenginiams, bet kuriuo atveju tikrai rasite pačias palankiausias pasirinkimo galimybes. Jei siekiate, kad dujinis katilas tarnautų iš tiesų ilgą laiką, galite pasidomėti, kaip apie įvairią išbandytą produkciją atsiliepia klientai, ir tai padės atrasti patį palankiausią sprendimą. Tai, kad dujos – vienas patogiausių šildymo būdų, pripažįsta daugelis vartotojų. Dujinis katilas nereikalauja didelės priežiūros ir gali veikti optimaliu režimu, automatiškai reaguodamas į lauko ir nustatytą kambarių temperatūrą. Be to, nei patalpose, nei kamine nesikaupia suodžiai.

DUJINIO KATILO PAJUNGIMAS

Dujinio katilo pajungimą gali atlikti tik sertifikuoti specialistai. Tačiau dujinio katilo pajungimas –  tai nesudėtingas procesas, kuris neturėtų gąsdinti gyventojų, svarstančių kokį šildymo būdą pasirinkti. Pasirinkus katilą pagal savo poreikius ir tinkamai jį prižiūrint, toks katilas tarnaus jums dar ilgus metus, nesukeldomas jokių papildomų rūpesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *